Skip links

Neden Esem OSGB ?

Güçlü, yenilikçi ve sürdürülebilir kalite politikası ile hareket ediyoruz.

Esem OSGB olarak, iş sağlığı ve güvenliği politikalarında kısa vadeli, geçici ve anlık çözümler yerine, kalıcı, sürdürülebilir, uzun vadeli çözümler üreten bir bakış açısına sahibiz.

Sürdürülebilir kalite politikası bilincini, Esem OSGB’nin her ferdine aşılıyoruz.

Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile ofisimizi, hizmet verdiğimiz kuruluşları ve hizmet veren personel kadromuzu haberli veya habersiz olarak denetim ekiplerimiz tarafından iç denetim süreçlerine tabi tutuyoruz. İç denetimlerimizi sürdürülebilir kalite anlayışının bir gereği olarak sürekli yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz ortamlardaki riskleri minimum seviyeye indirip, hizmet kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmaya ve çözüm ortaklarımızın bize olan güvenini her zaman bir üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Verdiğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti ile, çözüm ortaklarımızın, çalışanları ile aralarındaki bağlılığını ve güveni güçlendirip, çalışma esnasında zamandan tasarruf ederek maksimum verim sağlamayı ve güvenilir iş ortamları oluşturmayı hedefliyoruz.

Halen Aktif Olarak Çalışan Adana’nın İlk OSGB’lerinden Biriyiz

444 belge numarasıyla 20/02/2013 tarihinde ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yetkilendirildik. Çalışmalarımıza ilk günkü hevesle, aşkla ve ciddiyetle devam ediyoruz.

Birinci önceliğimiz sürdürülebilir kalite ve müşteri memnuniyeti.

Çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile öncelikle sosyal sorumluluğumuz ve işimiz gereği İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini aşılamak ve geleceğe daha güvenle bakmaktır.

İş ortaklarımıza, yasal mevzuat gereğince yükümlülüklerin yerine getirilmesinde rehberlik ve danışmanlık yapıyor ve çözümler sunuyoruz.

Esem OSGB olarak şu anda; ADANA, MERSİN, OSMANİYE, HATAY, NİĞDE, KAYSERİ ve KAHRAMANMARAŞ olmak üzere 7 ilde hizmet veriyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kimleri kapsamaktadır?

Kamu ve özel sektörde çalışan herkes bu kanundan yararlanacaktır. Kişinin bulunduğu işyerindeki çalışan sayısı ve işyeri tehlike sınıflarına göre çeşitli yükümlülükler bulunmaktadır.

Her çalışan, iş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili uygulamalardan faydalanacak ve bütün işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturulacaktır.